Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Marketing

Našou snahou je neustále sa zlepšovať v oblasti marketingu a pripravovať pútavé prezentácie Vašich nehnuteľností.

MATTERPORT

Naša spoločnosť disponuje vlastným špeciálnym zariadením Matterport, vďaka ktorému vieme pripraviť najprofesionálnejšie virtuálne prehliadky na svete. Vďaka nim šetríme čas, urýchľujeme predaj a minimalizujeme neefektívne fyzické prehliadky, keďže na obhliadku ide záujemca kompletne oboznámený s každým kútom nehnuteľnosti.

FOTOGRAFIE

Veľmi dôležitou súčasťou prezentácie nehnuteľnosti sú samozrejme aj fotografie. To je niečo, čo oddeľuje úspešný predaj od zvyšku ponuky na realitnom trhu. Vedeli ste, že až 80% záujemcov otvára inzerát na základe titulnej fotky? Preto veľmi citlivo dbáme na kvalitu našich fotografií a na výber tej správnej titulnej fotky.

VIDEOOBHLIADKA

V súčasnosti je veľkým trendom tiež prezentácia pomocou videa. Video prezentácie publikujeme na vlastnom youtube kanáli, ale tiež na sociálnych sieťach - Facebook, Instagram, a podobne.

WEBOVÁ STRÁNKA NEHNUTEĽNOSTI

Výhodou vlastnej webovej stránky nehnuteľnosti je možnosť jej vyhľadania priamo cez Google. Pridanou hodnotou je samozrejme punc exkluzivity, ktorý vlastná webová stránka pridáva takejto nehnuteľnosti.