Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Popis nehnuteľnosti

Ak hľadáte ticho a hospodárstvo na samote, tak táto ponuka je pre vás ako stvorená. Stačí sa len nasťahovať a začať gazdovať. Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame priestranný 4 izbový rodinný dom s úžitkovou plochou  150m2 , s obývateľným krovom , s letnou kuchyňou,s hospodárskou budovou, s bazénom a s 2 záhradami s rozlohou 1500m2. Usadlosť sa nachádza vo veľmi tichom a príjemnom prostredí priamo pri Lipovskom kanáli, kde si na svoje prídu nielen rybári, ale aj poľovníci.

Rodinný dom

 Tehlový rodinný dom, ktorého kompletná rekonštrukcia bola dokončená  a skolaudovaná v roku 2021 sa nachádza na rovinatom a veľkom pozemku o výmere 3090 m2 . Pozemok sa člení na dom s nádvorím, letnú kuchyňu, hospodársku budovu o výmere 1528m2 a dve záhrady s výmerou 1562 m2. Pozemok je kompletne oplotený a parkovanie je možné priamo za elektrickou bránou na diaľkové ovládanie (miesto  pre 5-6 osobných aut). Zastavaná plocha rodinného domu je 182m2.  Prízemie ponúka úžitkovú plochu 150 m2 a na poschodí sa nachádza obývateľný krov s úžitkovou plochou 80m2

 Rodinný dom sa predáva kompletne zariadený. Na prízemí sa nachádza kuchyňa s komorou a obývacou miestnosťou, 2 kúpeľne a WC, odpočinková miestnosť s biliardovým stolom a vstavanou knižnicou vyrobenou na mieru, 2 spálne + úložný priestor riešený vstavaným roll-doorom.  Betónové schody v obývacej miestnosti vedú do obývateľného krovu. V krove sa nachádza ďalšia kúpeľňa s WC a obrovská miestnosť, kde je možnosť dorobenia priečok, čiže ďalších izieb.  Teplo v dome zabezpečuje krb na tuhé palivo a taktiež nový elektrický kotol značky Ray Protherm. Bezpečnosť objektu zabezpečuje poplašné zariadenie značky DSC a kamerový systém.

Dispozícia RD:
- izba č.1 (23,00m2)

- izba č.2 (20,25m2)

- odpočinková miestnosť (26,75 m2)

- kúpeľňa (4,09 m2)

- WC (3,89 m2)

- obývacia miestnosť + kuchyňa (42,72 m2)

- komora (1,85 m2)

- zádverie (27,40 m2)

Obývateľný krov:
- hala (76m2)

- kúpeľňa - sprchový kút + wc (4m2)


Letná Kuchyňa

Súčasťou tejto usadlosti je aj letná kuchyňa, ktorá v sebe zahŕňa malú kuchynku s pecou na chlieb alebo na pizzu, zabíjačkovú miestnosť so všetkým vybavením potrebným na spracovanie mäsa : veľký mlynček na mäso, veľký miešač na mäso, digitálna váha, nová plnička klobás. Nechýba ani malá a veľká udiareň a gril. V kuchynke sa taktiež nachádzajú: 2 veľké kotlíky + plynové bomby, kachle na tuhé palivo, sporák plynový (bomba), 200l sudy – 5ks na ovocie, 25 l nádoby – 25ks  na pálenku. K dispozícií je aj ďalší úložný priestor, ktorý sa nachádza na povale letnej kuchyne. Zastavaná plocha letnej kuchyne je 154m2.

Hospodárska budova

Zastavaná plocha hospodárskej budovy je 104m2. Nachádza sa v nej dielňa, sklad a garáž, kde sú k dispozícií poľnohospodárske stroje, ktoré sú taktiež predmetom predaja:
- štiepačka na drevo
- AKU kosačky
- malá a veľká strunová kosačka
- traktor záhradný + nádoba na postrek
- traktor Yanmar + rotavátor
- fukár

Záhrada

Na svoje si prídu najmä milovníci ovocných destilátov, keďže v záhradách sa nachádza množstvo pravidelne rodiacich ovocných stromov  ako marhuľa, slivka , broskyňa, jabloň. Úžitková záhrada je pripravená na výsadbu zeleniny, zemiakov a iných plodín. V záhrade sa taktiež nachádza bazén. 

Inžinierske siete a náklady na energie:

Všetky budovy na pozemku sú pripojené na vodu a elektrinu (230/400V). Rodinný dom je pripojený aj na plyn. Odpad je riešený čističkou odpadových vôd. Veľkou výhodou je aj vykopaná murovaná studňa.
Náklady na energie predstavujú zhruba 230 € /mesiac.

Investičná príležitosť:

Dovoľujeme si podotknúť, že naša  ponuka v sebe skrýva taktiež potenciál investičnej nehnuteľnosti v stále viac a viac rozvíjajúcej sa agroturistike  – možnosť organizovania zabíjačiek, rybársky a poľovnícky revír, poľnohospodárska práca, ubytovanie atď... A to všetko len 7,5 km od  Veľkého Medera a iba 74 km od Bratislavy.

 

Občianska vybavenosť:

materská škola priamo v Bodzi (maďarský jazyk),Sokolce (vedľajšia obec 2,5km) – základná škola (maďarský jazyk),  najbližšia materská a základná škola vo Veľkom Mederi (slovenčina) 7,5km, kde je aj kompletná občianska vybavenosť,  najbližšie potraviny sú vzdialené 3 km od usadlosti a to vo vedľajších Sokolciach.

Lokalita:

Blízke okolie ponúka mnoho možností a to najmä vo Veľkom Mederi, kde sa nachádza vyhľadávaný Termálpark  - krytý rekreačný komplex otvorený po celý rok. Známe Termálne kúpalisko a aquapark THERMAL CORVINUS je pýchou Žitného ostrova a patrí medzi najnavštevovanejšie a najobľúbenejšie turistické destinácie na Slovensku.  Neďaleká Zemianska Olča je známa zas pre milovníkov rybolovu – CARP PARADISE.

Dostupnosť:

7 km Veľký Meder, Győr 20 km, Dunajská streda 25 km, Bratislava 74 km, Komárno 30 km

Virtuálnu prehliadku RD nájdete tu : https://my.matterport.com/show/?m=an7j3HWDVEw


Zaujala vás táto ponuka ? Neváhajte a dohodnite si obhliadku. Uvedená cena zahŕňa všetky poplatky súvisiace s nehnuteľnosťou, kompletný právny servis, prevod vlastníckych práv, atď.
 


 Oliver Augustini
 ☏ +421 944 340 020
 oliver.augustini@mentorgroup.sk

Realitná kancelária MENTOR GROUP je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej kódexom! Uvedená cena je konečná, vrátane provízie a zahŕňa kompletný servis - právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou, poradenstvo k prevodu vlastníctva nehnuteľnosti, financovanie prostredníctvom najvýhodnejšej hypotéky a poplatky súvisiace s prevodom nehnuteľnosti (základný správny poplatok na katastri, notárske overovanie podpisov).

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
po rekonštrukcii
Celková plocha:
150 m2
Úžitková plocha:
150 m2
Plocha pozemku:
3090 m2
Zastavaná plocha:
183 m2
Počet podlaží:
1
Počet izieb:
4
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
3
Energetický certifikát:
C
El. napätie:
230/400V
Parkovanie:
áno
Voda:
verejný vodovod
Typ:
exteriérový
Zariadenie:
zariadený
Garáž:
áno - 1
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
ČOV
Plyn:
áno
Materiál:
tehla

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Oliver Augustini

Oliver Augustini

real estate agent

  • Slovensky

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti